Editör

Doç.Dr. Erdinç AVAROĞLU,eavaroglu@mersin.edu.tr, Mersin Üniversitesi

Editör Yardımcıları

Doç.Dr.Taner TUNCER, ttuncer@firat.edu.tr, Fırat Üniversitesi

Dr.Öğr.Üyesi Kemal ADEM, kemaladem@gmail.com, Aksaray Üniversitesi

Yayın veya Danışma Kurulu

Prof.Dr. Ahmet Bedri Özer, bedriozer@firat.edu.tr, Fırat Üniversitesi

Prof.Dr. Murat Yakar, myakar@mersin.edu.tr, Mersin Üniversitesi

Doç.Dr. Fatih Özkaynak, ozkaynaklar@gmail.com, Fırat Üniversitesi

Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Acı, maci@mersin.edu.tr, Mersin Üniversitesi

Dr.Öğr.Üyesi Murat Tuna, murat.tuna@klu.edu.tr, Kırklareli Üniversitesi

Doç.Dr. İsmail Koyuncu, ismailkoyuncu@aku.edu.tr, Afyon Kocatepe Üniversitesi

Doç.Dr. Akif Akgül, aakgul@sakarya.edu.tr, Sakarya Üniversitesi

Dr.Öğr.Üyesi Özkan Atan, oatan@yyu.edu.tr, Yüzüncü Yıl Üniversitesi

Editör Kurulu

Prof.Dr. Hamza Erol, herol@mersin.edu.tr, Mersin Üniversitesi

Prof.Dr. Zeki Yetgin, zyetgin@mersin.edu.tr,Mersin Üniversitesi

Doç.Dr. İsmail Koyuncuismailkoyuncu@aku.edu.tr, Afyon Kocatepe Üniversitesi 

Dr.Öğr.Üyesi Murat Tunamurat.tuna@klu.edu.tr, Kırklareli Üniversitesi

Dr.Öğr.Üyesi Abdullah Elewi, elewi@mersin.edu.tr,Mersin Üniversitesi

Dr.Öğr.Üyesi Abdullah Erhan Akkaya, abdullahakkaya@gmail.com, İnönü Üniversitesi

Dr. Öğr.Üyesi Lütfiye Kuşak, lutfiyekusak@mersindu.tr, Mersin Üniversitesi

Dr.Öğr.Üyesi Fatma Bünyal Ünel, fatmabunel@mersin.edu.tr, Mersin Üniversitesi

Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ACI, caci@mersin.edu.tr, Mersin Üniversitesi

Dr.Öğr.Üyesi Soner Kızıloluk,soner.kiziloluk@ozal.edu.tr, Turgut Özal Üniversitesi

Dr.Öğr.Üyesi Selman Yakut,selman.yakut@ozal.edu.tr, Turgut Özal Üniversitesi

Doç.Dr. Akif Akgül, aakgul@sakarya.edu.tr, Sakarya Üniversitesi

Dr.Öğr.Üyesi Özkan Atan, oatan@yyu.edu.tr, Yüzüncü Yıl Üniversitesi

Dr.Öğr.Üyesi Turgay Kaya, tkaya@firat.edu.tr, Fırat Üniversitesi

Dil Editörü

Dr.Öğr.Üyesi Abdullah Elewi, elewi@mersin.edu.tr,Mersin Üniversitesi

Dr.Öğr.Üyesi Abdullah Erhan Akkaya, abdullahakkaya@gmail.com, İnönü Üniversitesi

ARŞ. GÖR. DR. Dilek SABANCI, dilek.kesgin@gop.edu.tr,Gaziosmanpaşa Üniversitesi

Dr. Dilek SABANCI

Turkey
dilek.kesgin@gop.edu.tr
ORCID: 0000-0002-6088-9644
Subjects: Statistics,Statistical Analysis,Statistical Experiment Design,Applied Statistics,Data Mining
Institution: TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ

Asst. Prof. Dr. Abdullah ELEWİ

Turkey
elewi@mersin.edu.tr
ORCID: 0000-0001-9774-5292
Subjects: Embedded Systems,Image Processing
Institution: MERSIN UNIVERSITY

Asst. Prof. Dr. Abdullah Erhan AKKAYA

Turkey
erhan.akkaya@inonu.edu.tr
Subjects: Computer Sciences and Engineering
Institution: INONU UNIV
URL: https://cms.inonu.edu.tr/tr/cms/erhan.akkaya

Mizanpaj

Arş.Gör. Semih Kahveci, semihkahveci@mersin.edu.tr, Mersin Üniversitesi

Res. Assist. Semih KAHVECİ

Turkey
semihkahveci@mersin.edu.tr
ORCID: 0000-0002-1495-6295
Subjects: Computer Sciences and Engineering
Institution: MERSIN UNIVERSITY